Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Клинок Petty 95 мм, VG-1, Японія

Клинок Petty  95 мм, VG-1, Японія


  • Опис
  • Відгуки

Petty - це одна з популярних різновидів японських ножів - аналог європейського універсального.


Petty вдає із себе багатоцільовий ніж для великого діапазону кухонних потреб, таких як очищення, нарізка і т.п. Власне, його застосовують всюди, де, як правило, великі за розміром Gyuto і Santoku незручні. Довжина клинка у типового Petty може бути від 70мм до 150мм. Товщина обуха може змінюватися в досить широких, як для японських кухонніков, межах (до 3 мм). Petty можна знайти, як в традиційному варіанті, з одностороннім спуском, так і з двостороннім заточуванням. Як правило, Petty не є чисто декоративним атрибутом в наборі японських ножів, а досить активно використовується для різних операцій на кухні.


Представлений клинок з серії Blade Compact для виготовлення кухонного ножа Petty має двосторонню заточку. Довжина його леза - 95мм, висота 21мм, товщина в обуху 1,2 мм, загальна довжина заготовки клинка з хвостовиком - 135мм. Сам клинок має тришарову структуру. Середній шар - робочий і виготовлений з нержавіючої сталі VG-1 - стартовою модифікації загальновідомою марки VG-10, розробленої спеціально для застосування в ножовий тематиці. Середній шар загартований до твердості в 60HRC і забезпечує неймовірно високу гостроту ножа і стійкість до затуплення. Обкладки зроблені з м'якої нержавіючої сталі, вони утримують тонкий середній шар від зламу, забезпечують клинку гнучкість. Клинок заточений і після запаковування в рукоять - повністю готовий до використання.


Кухонний ніж Petty з клинка серії Blade Compact - це хороший кухонний універсал, яким можна зробити більшість операцій на кухні. Дуже тонка заточка з кутом менше, ніж в 10 градусів зі зведенням в нуль не дозволить розрізати, наприклад, заморожені продукти. Але в разі, якщо Вам потрібний ніж гострий, як бритва (для помідорів, жилавої яловичини і т.п.) ніж Petty з представленого клинка - це те, що потрібно.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені