Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Набір Арканзас для заточування Soft, Hard і Black (203х51х12мм)

Каталог товарів Камені і бруски для заточування Природні точильні камені Набір Арканзас для заточування Soft, Hard і Black (203х51х12мм)
Набір Арканзас для заточування Soft, Hard і Black (203х51х12мм)


  • Опис
  • Відгуки

Набір каменів Arkansas включає в себе три види абразивів, різновиди - Soft, Hard і Black. Набір призначений для заточування ріжучого інструменту. Габарити робочої поверхні точильних каменів - 203х51мм (або 8 "х2"). Це цілком достатні розміри для того, щоб заточити практично будь-який ніж. Товщина каменів - 12 мм (або 0,5 "). Для того, щоб робоча поверхня каменю була на достатній висоті над рівнем столу і руху рук під час заточування нічого не заважало, камінь приклеєний на дерев'яну підставку, що має габарити 210х70х20 мм. Крім того, подібний конструктив дозволяє істотно здешевити цей комплект, в порівнянні з аналогічним, що поставляється в коробці. Справа в тому, що вартість природних каменів дуже істотно залежить від роботи з доведення робочої поверхні. У каменів, наклеєних на підставку доведена тільки одна сторона каменю (іншою стороною камінь приклеєний до підставки), тому він практично в два рази дешевше аналогів, доведених по обидва боки, а в роботі використовується, як правило, все одно, тільки одна поверхню. Підставка дуже зручна, вона не закриває конструктив каменю і не буде заважати при вирівнюванні каменю, якщо в подальшому виникне така необхідність.

У набір входять три камені з різною абразивної здатністю. Камінь Soft (м'який) Arkansas має найменшу щільність з усіх каменів цієї серії і відповідно, у нього найбільша абразивна здатність. Він використовується для початкового відновлення ріжучих властивостей сильно зношених, затупившихся або пошкоджених РК. Камінь Hard (жорсткий) Arkansas має більш високу щільність і меншу абразивную здатність, ніж Soft і найчастіше використовується для основного етапу заточування. Ріжуча кромка, яка виходить після заточки каменем Hard Arkansas цілком прийнятна для більшості застосувань. Камінь Black (чорний) Arkansas, дуже щільні за структурою, служить для доведення ріжучої кромки і використовується у випадках, коли необхідно отримати дуже гострий і тонкий до затуплення інструмент.

Всі три камені з набору зроблені в США з природного каменю, видобутого в Арканзасі, доведені в ручну і повністю готові до використання.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені