Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Сунгарі на бланку (Apex) 152х25х6 мм

Сунгарі на бланку (Apex) 152х25х6 мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Брусок з породи Сунхуа (Сунгарі) з розмірами робочої поверхні 150х25мм призначена для використання в заточувальних верстатах типу Апекс або в точила з поворотним механізмом. Сунгарі - це доводочний брусок з щільного пісковика, дуже щільний за структурою, близький по типу впливу до алюмокераміки. Але на відміну від керамічних брусків, Сунгарі досить просто доводитися на порошках карбіду кремнію, даючи можливість отримати ідеальну у багатьох відношеннях унікальна пропозиція для заточки.

Сунгарі - це ідеальний камінь для роботи на абразивних суспензіях і пастах. Він не дає своєї суспензії в ході роботи, а висока щільність структури породи не дозволяє сторонньому зерну шаржовані поверхневі породи, тому змінюючи зернистість вільного абразиву на Сунгарі можна пройти практично всі етапи заточування від обдирні до доводочних. Рекомендується використовувати абразивні пасти і суспензії порівнянні з твердістю самого каменю - синтетичні з електро- і керамокорунда або з діоксиду кремнію на основі природних абразивів. Використовуючи, наприклад, абразивні суспензії від компанії HLAD'Stone можна пройти весь етап заточування від 400 грит до ультратонкої доведення, працюючи на вільному зерні на одному камені. Такий варіант заточення дозволяє обробляти набагато жорсткіші стали, ніж на синтетичних каменях із зв'язаним абразивом. Такі пасти не впливатимуть на геометричні параметри каменю, на відміну від абразивів на основі алмазів, ЕЛЬБОР, карбіду кремнію і т.п.

Крім можливої  роботи на різного роду наведених суспензіях, Сунгарі і сам по-собі відмінно справляється з ультратонкої фінішним доведенням виробів з практично будь-яких сталей. Його можна використовувати, як з водою, так і з маслом. Порода Сурганов не гігроскопічна, тому можна застосовувати послідовно воду, а потім масло, змінюючи при цьому ступінь абразивного впливу на заготовку.

Країна походженняКитай
Габарити150х25х6мм
Тип камінь для доведення на бланку
ВидПрямокутний
КолірПорода деревного, зеленого або світло-зеленого кольору
Вид роботи каменю (від грубого до фінішного)доводочнодочнийй
Відгуки покупців:

Дата: 11.03.2020
І'мя:
Відгук: Отличный камушек.Купил древесный и зелёный.Работал на D2 после 1000 оксид алюминия,финишировал древесным Сунгари с маслом мне понравилось.Как говорят"Сунгари-арканзас для бедных".
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені