Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Norton 4000/8000 Grit Combination Waterstone

Norton 4000/8000 Grit Combination Waterstone


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

 

Комбінований водний камінь Norton 4000/8000 Grit Combination Waterstone має більш м'яку в'язку, ніж масляні камені від цього ж виробника. Відповідно, на водних каменях Нортон дуже хороша оновлюваність зерна, тому вони агресивні в роботі і добре справляються з заточкою ножів і інструменту з дуже твердих сталей. При роботі з м'якими сталями може спостерігатися незначне засолювання робочої поверхні металевої відпрацюванням, яке, втім, легко забирається простою водою. При необхідності прибрати стійке засолювання рекомендується використовувати штучні нагури (туалетні камені, наприклад, камінь для редагування Dressing Stone від Naniwa). Ними ж можна, при необхідності трохи підрівняти робочу поверхню або прибрати незначні подряпини.

Комбінований водний камінь Norton 4000/8000 Grit ідеально підходить для заточування бритв. При роботі з ножами, столярним і іншим ріжучим інструментом, потрібно бути акуратним, щоб не пошкодити камінь і не "заритися", відповідно, чим вище грітность каменю, тим менше повинно бути тиск натиску при заточуванні і ретельніше контроль за цим тиском.

При заточуванні на робочій поверхні каменя активно утворюється суспензія. Абразив обох брусків, як в 4000 грит, так і в 8000 грит - оксид алюмінію, зв'язка, як і в більшості топових водників - комбінована і в основі своїй - магнезіальних. Брусок в 4000 грит проведений в Італії, брусок в 8000 грит - в США. Там же, в США, зроблені всі фінішні операції виготовлення комбінованого абразивного бруска, включаючи склейку.

Футляр для зберігання водного каменю забезпечений знизу вентиляційними отворами для ефективного видалення вологи з каменю. Для зберігання каменю з футляра необхідно видалити ущільнювачі, призначені тільки для безпечного транспортування. Також футляр може бути використаний в якості підставки під час заточування. Висота футляра 40мм, цього достатньо для комфортної роботи з каменем. Верхня кришка футляра забезпечена бортиками - упорами для фіксації каменю. Дно футляра має п'ять прогумованих ніжок, які виключають ковзання футляра-підставки по столу під час заточування. Величина абразивного зерна в камені в 4000 grit - 6 мкм, а в камені 8000 grit - 3мкм.

Перед використанням рекомендується довести робочі поверхні каменів, а також зняти радісно фаски з граней. Камені Norton Waterstone розроблялися, як американська альтернатива японським водним камінню (в Нортоновских каталогах вони так і проходять - як "Japanese-type" stones), а також в якості синтетичних абразивів, максимально близьких за своїми властивостями до м'яких природних камінів. Але на відміну від японських каменів високої грітності, які практично не вбирають воду і при роботі з якими рекомендується просто змочувати робочу поверхню точильного бруска - тонкі водні камені від Нортона досить добре вбирають воду. При цьому у того ж 8-ми тисячника помітно змінюється колір після замочування, що говорить про високий відсоток води у камені. Тому для водних каменів Norton, як грубих, так і дрібнозернистих загальною рекомендацією є замочування їх перед будь-яким використанням (заточка або вирівнювання каменю) на 10 хвилин. На більш тривалий час залишати камінь у воді не рекомендується, щоб не порушити цілісність зв'язки абразиву. В процесі заточки на каменях Нортон високою грітності необхідно постійно зволожувати їх поверхню і змивати утворювати суспензію.

НайменуванняNorton 4000/8000 Grit Combination Waterstone
Країна походженняСША
ВиробництвоNorton
СеріяCombination Waterstone
Зернистість4000/8000 grit
Матеріал абразивуоксид алюмінію
Вид поставкив пластиковому футлярі-підставці
Габарити202х75х26 мм
Вага900 грамм


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені