Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Плита 229х79х190 Norton 220 grit

Плита 229х79х190 Norton 220 grit


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Плита Norton Flattening Stone (також її називають ще Norton Lapping Stone або Norton Dressing Stone) - це відносно недорогий, ефективний і простий у використанні інструмент для вирівнювання водних каменів всіх видів і розмірів. Плита має зернистість, відповідну 220 grit (близько 55 мкм в абразивному зерні) по американській системі грітності ANSI, що в іншому, відповідає приблизно такий же зернистості за європейською системою FEPA. Відповідно, при такому розмірі абразивного зерна, плита Norton Flattening Stone предназанчается для первинної (грубої) обробці водних каменів, для стартового надання потрібної геометрії робочої площини.

Для збільшення продуктивності процесу знімання матеріалу вирівнюється водного каменю можна застосувати додатково порошок карбіду кремнію, завдавши його на поверхню плити разом з водою. Порошок карбіду кремнію можна використовувати, наприклад, в зернистості 200 / 160мкм (F80) або 100 / 80мкм (F150). Як водний камінь, так і плиту Norton Flattening Stone необхідно замочити на 5-10 хвилин перед початком процесу вирівнювання. Після замочування на поверхню водного каменю, яка буде рівнятися наноситися олівцева сітка, по якій можна буде контролювати процес знімання матеріалу каменю. Водний камінь потрібно терти про платформу з невеликим натиском рухами, які нагадують вісімку. 

Це дозволить забезпечити найбільш рівномірний знімання матеріалу, домогтися гарної площинності робочої поверхні (піти від завалу на краю) і не порушити плоско-паралельність сторін каменю. З-часом, при спотворенні геометрії самої плити Norton Flattening Stone виробник рекомендує її підстригати на алмазних платформах зернистістю в 220 grit.

Плита Norton Flattening Stone має габаритні розміри 9 "x 3" x 3/4 "(229х76х19мм), що цілком достатньо для комфортної роботи з більшістю типорозмірів водних каменів для ручної і верстатної заточки.

НайменуванняПлита Norton Flattening Stone
Країна походженняСША
ВиробникNorton
Зерністість220 grit
Зв'язкакерамічна
Вид поставкипластик та блістер
Габарити9"x 3" x 3/4" (229х76х19мм)
Вага710 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені